O firmě
Kovovýroba
Realizace staveb
Truhlářská výroba
 

Truhlářská výroba


Společnost BEVA invest s.r.o. je od roku 1996 výrobcem kvalitního nábytku a truhlářského sortimentu z přírodního dřeva, masivu, lamino, DTD a dýhovaných materiálů.

Již řadu let s radostí a precizností vyřizujeme objednávky na dřevěné stoly a jídelní židle, kterými naši zákazníci oživují svoje kuchyně, jídelny i restaurace. Jen si představte vůni dřevěného nábytku jehož tvar, konstrukci a materiál si zvolíte sami. Příjemný a teplý na dotek, i takový je obývací nábytek z masivu, který opouští naše dílny.

Dřevěná atypická okna a dveře, pro některé zákazníky noční můra právě kvůli slovu „atyp“, přitom právě to jsou produkty ze dřeva po kterých poptávka stoupá a není tomu divu, vždyť jaký jiný materiál než dřevo při našem kvalitním zpracování naplní vaše představy jak pevností, životností tak i Vámi zvoleným designem.

Výhody dřeva využíváme i na výrobu dalších truhlářských výrobků jako jsou dřevěné ploty, či pergoly. Je jen na Vás co si budete přát vyrobit.

Díky zkušenostem zjišťujeme, že někteří zákazníci žijí v představě, že dřevěný nábytek z masivu je pro ně cenově nedostupný, proto je naší základní službou cenová kalkulace zcela zdarma.
 
Tesařské práce
Výroba řeziva
Dřevostavby
Agroturistika
Fotogalerie